logo teknik servis

Logo Destek ve Logo Teknik Servis Hizmetleri

Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetleri, Logo ürünlerini yeni kullanmaya başlayanlar veya uzun zamandır kullanmasına karşın desteğe ihtiyacı olan şirketlere yönelik bir çözümümüzdür. İşletmelerin problemlerine, ihtiyaçlarına göre hizmet detayları değişmekte, çözüm arayışlarına en iyi karşılıklar verilmektedir.

Eğer Logo ürünlerinde herhangi bir sıkıntı yaşıyor, desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizler de sertifikalı, Uzman Zeum Logo Teknik ekibimizden destek alabilir, şirketinizin işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Betanet olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Logo ürünlerini en iyi, en verimli biçimde kullanabilmenizi önemsiyoruz. Logo’nun bütün ürünleri üst düzey özelliklere sahiptir. Bu yüzden de ne kadar bilgi sahibi olunursa o kadar fazla verim alınır.

Ekibimizle kullanıcıların ürün üzerindeki performansını arttırmayı hedefliyoruz. Bilgilerinizi, sisteminizi garanti altına almak, çalışmalarınızın verimini arttırmak için online Logo destek hattımızdan veya Logo Servis çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, konusunda uzman çalışanlarımızın sizlere yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Logo Destek ve Logo Servis Hizmet Çeşitleri

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetleri Logo ürünlerinden hali hazırda yararlanmakta olup yardıma ihtiyacı olanlara ve yeni kullanmaya başlayacak olan şirketlere verilen bir hizmetimizdir. Her işletmenin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Çözümler tamamen sertifikalı uzman ekibimizce sunulur.

Telefon Destek Hizmeti

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetlerinden birisi telefon desteğidir. Hizmet kapsamında yer alan ürünlerdeki modüller hakkında
telefonla soru cevap şeklinde verilen telefon desteği hizmetimizle pek çok soruna çara bulabiliriz. Uzaktan online bağlantı gerektirmeyen, yaşadığınız birçok teknik aksaklık ve acil sorunların çözümünü yönlendirme ile yapabiliriz. Telefon destek servisimiz çalışma saatleri içinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizden bir diğeri Online Logo Destektir. Online Logo destek alabilmeniz için uzak
masa programların bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Eğer bu programlar yüklü değilse sistemimizden yükleyebilirsiniz. Online Logo destek, müşterilerimizle uzaktan bağlantı kurularak verilen hizmettir. Bu sayede şirketlerinizin sistemlerine bağlanılır ve sorunlar belirlenip çözüme kavuşturulur. Online Logo destek ile çözümlenemeyen sorunlar için yerinde destek ekibimiz görevlendirilir.

Yerinde Logo Danışmanlık ve Logo Destek Servis Hizmetleri

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizden birisi de Yerinde Logo destek servisidir. Bu, müşterilerimizin ofisinde,
işyerinde verilen hizmettir. Periyodik ziyaretler dışında yerinde destek talebi müşterilerimizden gelir. Destek ekibimiz
kaynak planlaması yaparak standart hizmet saatleri içerisinde yerinde sorunların çözümü için hizmet verir.

Yerinde Periyodik Logo Programları Bakım Hizmeti

Müşterilerimizin ortamında periyodik olarak gerçekleştirilen, yerinde Logo Danışmanlık ve Logo teknik destek hizmetidir.
Periyodik hizmet esnasında ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilip çalışma sistemi kontrol edilir. Gerekli önlemlerin
alınması için danışmanlık hizmeti sunulur. Eğer gerek duyuluyorsa sisteme müdahale edilir.

Periyodik Ziyaretler aslında bütün hizmeti ve verimliliğin devamında büyük öneme sahiptir. Kimi zaman kullanıcının fark edemeyeceği, uzmanlık gerektiren sistem sorunları olabilir. Bunlar periyodik ziyaret sırasında çözülebilir. Sistemin verimliliği arttırılmış olur.

Logo Programları Eğitim Hizmetleri

Logo Yazılım ürünlerini yeni kullanmaya başlamış veya kullanmaya başlayacak, şirketlere kişilere Logo Eğitim Hizmetleri veriyoruz.

Logo Eğitim Hizmetleri
Logo Yazılım ürünlerini yeni kullanmaya başlayacak, kullanmaya başlamış ve uzun yıllardır kullanmakta olduğu halde yardıma ihtiyacı olan şirketlere Logo Eğitim Hizmetleri veriyoruz. Bu sayede Logo yazılım ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap verecek çok geniş bir eğitim programı sunuyoruz.
Logo Teknik olarak müşterilerimizin kurumsal ihtiyaçlarına göre özel proje eğitimleri verebildiğimiz gibi standart eğitimler, ileri ürün eğitimleri de verebiliyoruz. Şirketlerin firmanın ürünlerini daha verimli kullanmalarını sağlamayı hedefliyor, kullanıcıların ürünler üzerindeki performanslarını arttırmayı amaçlıyoruz. Çünkü Logo’nun ürünleri son derece ileri seviye özelliklere sahiptir. Bu yüzden ne kadar iyi bilinir ne kadar farklılıkları detaylı olarak hâkim olunursa performansı da o derece artar. Bu da sizin işlerinizi kolaylaştırıp zamandan kazanmanızı sağlar.

Logo Eğitim Hizmet Seçenekleri
Logo Eğitim Hizmetleri çeşitli seçeneklerde sunulabilmektedir. Zeum Bilgisayar olarak tamamı sertifikalı uzmanlarımızca verilen eğitimler ile performansınızı en üst seviyeye çıkarabilir, kısa sürede Logo Yazılım ürünlerinden istediğiniz bütün verimliliği alabilirsiniz. Bu kapsamda eğitim seçeneklerimiz şunlardır:

• Standart Logo Program Eğitimleri:
Bu hizmetlerimizde Logo Programları hakkında genel bilgiler verilir. Programların yapısı, bölümleri, bölümler arasındaki ilişkiler, uygulamalı olarak bilgi girişi, raporlama konuları standart Logo Modülleri eğitimlerimizin kapsamı içerisindedir.

• İleri Seviye Logo Program Eğitimleri:
Bu eğitim seçeneğimizde rapor ve form tasarımları, parametrik tanımlar, borç takibi, entegrasyon, mali tablolar, üretim yönetimi gibi daha detaylı, daha özel konularda eğitimler verilmektedir.

• Logo Programları Upgrate Eğitimleri:
Bu eğitim seçeneğimizde Logo Programları grupları geçişi veya skalamıza eklenen yeni ürünler için geçiş eğitimleri vardır. Malum Logo sürekli ürünlerini geliştirmekte, kimi zaman da şirketlerin bir üründen başka bir ürüne geçişi çalışmalarının verimliliği açısından zorunlu olmaktadır. Bizler de bu süreçte Logo Programlarının grupları arasındaki farklardan işletme olarak en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.

Logo LEM ve Logo Programları Bakım Anlaşmaları

LEM üyeliğinizin yenileyin sadakat indirimlerinden faydalanın

LOGO LEM VE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR
Logo LEM bir üyelik sistemi olup, kullanmakta olduğunuz Logo Programlarının yasal mevzuatları ve özel gerçekleştirilen yenilikleri güncellemenizi sağlar.. Eğer Lem paketiniz sürekli güncel olursa Logo LEM üyeliğinizin yenilenmesinde sadakat indirimlerinden de faydalanma şansınız olur ve en güncel Logo programlarınız kullanma imkanı bulunursunuz. Eğer Zeum firmamızla aylık Logo Teknik bakım anlaşmanız bulunuyorsa ve Logo LEM üyeliğiniz mevcutsa Logo versiyon güncelleme işlemleriniz ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Ayrıca Logo Programlarından özel indirimlerden de faydalanırsınız

Logo Teknik Destek ve Logo Servis Bakım Anlaşması
Logo Programları teknik destek Bakım Anlaşması ile Logo Program kullanıcılarının her zaman anında servis hizmet almasına imkân veriyoruz. Logo Go Plus, Logo Start, Logo Tiiger 3, Logo Go 3, Logo Bordro Plus, Neon, Logo CRM, Mobil Sales ve diğer programlarda ortaya çıkan problemlerin çözümünü yapabilmek için sözleşme yapıyoruz. Güncelleştirmeler de dahil en son yenlikleri periyodik olarak müşterilerimize sunuyoruz.(güncellemelerden faydalanmak için Logo Lem üyeliğinizin olması gerekmektedir) Anlaşma kapsamında ürünlerden en yüksek verimi alabilmelerini sağlıyoruz. Zeum olarak bizde aylık bakım anlaşması olan müşterilerimiz bizim için önceliği olan müşterilerdir. Onlarla yaptığımız aylık bakım anlaşmamız kapsamında Logo programlarında oluşabilecek olan bütün sorunlarda, akıllarına takılan sorularda acilen çözüme kavuşturuyor. Sizler de bizimle Logo destek servis Bakım Anlaşması yapabilir, özleşme dahilinde Logo bakım hizmetleri alarak kullanmakta olduğunuz programlarınızın periyodik işlemlerini uzman ekibimize yaptırabilirsiniz. Bakım anlaşmamız içerisinde yer hizmet seçeneklerimiz hakkında Logo Destek ve Logo Servis Hizmetleri bölümünde bilgi alabilirsiniz

Neden Online Destek Hizmeti Almalıyım?

Hızlı yanıt ve sonuç için; Zamanın sizin en için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Online Destek Hizmeti ile bugünün profesyonel dünyasında zaman kaybı yaşamadan telefon ya da bağlantı yolu ile uzman ekibimize ulaşıp, sorununuzu hemen çözün, sorularınıza hızlı yanıt alın.

İş sürekliliğiniz için; İş sürekliliğinizin aksaması demek, geçen her saniyede firmanızın ciddi maddi kayıplar yaşaması anlamına gelir. Zeum olarak sistemlerinizde meydana gelebilecek her türlü problemi konusunda uzman ekibimizle birlikte çözüme kavuşturarak, iş kaybınızı ortadan kaldırıp, zamanınızı en verimli şekilde kullanmaya devam edersiniz.

Daha düşük maliyet için; Yerinde destek hizmeti almak hem zaman kaybına hem de yüksek maliyete neden olur. Online Destek Hizmeti ile acil çözülmesi gereken sorunlarınızı bir telefon ya da uzaktan bağlantı ile çözüme kavuşturursunuz. Üstelik destek için ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmaz.