Senelik Bakım Anlaşma Hizmetleri

Senelik Bilgisayar Bakım Anlaşması Hizmetleri

Eğer bilgisayar sistemlerinizi etkin biçimde kullanmak istiyorsanız ve yaşanacak sorunlara en hızlı biçimde müdahale edilsin diyorsanız teknik servis olarak teknik bakım anlaşması yapmanızı tavsiye ediyoruz. Senelik Teknik Servis Bakım Anlaşması ile yapacağınız yatırımların maliyeti oldukça düşük olacak; fakat aldığınız sonuç yüksek olacaktır.

Senelik Teknik Servis Bakım Anlaşması

Bilgisayar sistemleri, yazılımlar ve donanımlar üzerinde işleyen bir yapıdır. Her an kullanımda sorunlara yol açabilir ve bilgisayarlarınızı etkin şekilde kullanamayabilirsiniz. Eğer bilgisayar sistemlerinizi etkin biçimde kullanmak istiyorsanız ve yaşanacak sorunlara en hızlı biçimde müdahale edilsin diyorsanız teknik servis olarak teknik bakım anlaşması yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması yaparak sistemlerinizin periyodik olarak uzman kişiler tarafından kontrol edilmesini, temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlara uzaktan erişim yoluyla, telefon kanalıyla ya da yerinde hizmet seçeneğiyle müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz. Kesintisiz ve hızlı destek çözümlerimiz ile iş sürekliliğinizi ve verimliliğinizi arttırmış olursunuz.


Teknik Bakım Anlaşması, sadece bir bilgisayar bakım anlaşması değildir. Daha çok standart ve özel olarak gruplandırdığımız iki paket halinde tercihe açıktır. Bunların her ikisinin kapsamı farklılık gösterdiği gibi işletmelerin talepleri doğrultusunda esnetilebilmektedir. Yıllık bazda yapılan anlaşmalar, fiyat olarak da çeşitlilik göstermekte, her bütçeye ve işletmeye uygun alternatifler bulunmaktadır.

Teknik Bakım Anlaşması pek çok avantaja sahiptir. Bunların bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Bu anlaşma sayesinde işletmeniz dahilinde sürekli çalıştıracağınız bir uzmana, güvenilir bir elemana gereksinim duymazsınız. Firmamız her zaman sorunlarınıza hızlı destek sunar.
  • Bakım anlaşmamız olan firmalar, işletmeler teknik servis taleplerinde ilk önceliğe sahiptir. Çağrılarınıza öncelik verilir ve en hızlı şekilde bulunduğunuz adrese ulaşılıp sorunlar çözülmeye çalışılır.
  • Sorun çözümü için çeşitli yöntemler vardır. Telefon, uzaktan masaüstüne bağlanmak ve yerinde servis hizmetlerimiz sayesinde sorunlar hızlı şekilde çözülebilir. Hangisi problemi çözmeye yardımcı olacaksa o yöntem tercih edilir ve en hızlı müdahaleler gerçekleştirilir.
  • Bilgilerinizin korunması, yedeklenmesi takip edilir. Çalışmalarınızı kaybetme gibi bir risk en aza indirilir.
  • Alacağınız hizmetler her zaman teknoloji alanındaki en son gelişmelere göre olur. Bu da size teknolojideki gelişmelerden çok hızlı haberdar olma fırsatı sunar. Bunun için de herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
  • htiyaç duyduğunuz donanımı piyasa şartlarından daha uyguna alabilir, ihtiyaçlarınızı daha uyguna mal edebilirsiniz.
  • Maliyetli ve gereksiz yatırımlardan korunur, fiyat ve performans açısından bilgisayar bakım çözümleri konusunda en iyiyi elde edebilirsiniz.

Senelik Teknik Servis Bakım Anlaşmasının Maliyeti

Teknik Bakım Anlaşmasının maliyeti işletmelere ve anlaşmalara göre değişiklik gösterir. Firma yapısına göre değişen maliyetler, firmanın merkezi, bölge ofisi, depo sayısı gibi etkenlere göre farklılık arz eder. Anlaşmaya dahil olan kullanıcı sayısı, server sayısı ile işletmelerin bilgisayarlarının kullanım amaçları anlaşma maliyetini etkiler. Teknik servis firmamız bu alanda taban fiyat politikası gütmekte, içeriği dopdolu, esnetilebilir, bütün işletmeler için ideal seçenekler barındıran anlaşma detaylarını en uygun fiyat avantajlarıyla kullanıma sunmaktadır.

Teknik Bakım Anlaşması yaptırmak aslında bilgisayar sistemlerinizden alacağınız verimliliği, dolayısıyla doğrudan iş verimliliğinizi arttırır. Eğer bu tür bir destekten kaçarsanız sıkça tekrarlayabilecek sorunlarla veya aniden oluşacak büyük kapsamlı problemler ile daha büyük masraflarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sisteminiz sürekli kontrol altında tutulmadığı için ortaya çıkan sorunları tespit etmek zaman alır ve bu, çözümün uzamasını sağlayarak iş kaybı oluşturur. Trojan, virüs gibi bilgisayar sistemlerinizin tamamını tehdit eden kaynaklar, hiç beklemediğiniz anda kendini gösterebilir. Bu da veri kayıtları gibi büyük sıkıntılar oluşturabilir. Bütün bir kurumsal veya bireysel bilgilerinizden olabilirsiniz.

Teknik Bakım Anlaşması ile yapacağınız yatırımların maliyeti oldukça düşük olacak; fakat aldığınız sonuç yüksek olacaktır. Bu da başka alanlara yatırım fırsatı verecektir. Firmamız bu konuda kurumsal çözümler geliştirmekte, öncelikli iş birliği oluşturmayı başarmak.