Yazcı ve Sarf Malzemeleri

Yazıcı ve Sarf Malzemeleri
Kartuş, toner ve diğer sarf malzemelerinin seçimi, cihazlarınızın performansını doğrudan etkiler. Firma olarak toner ve kartuş gibi sarf malzemeleri konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz alanda bugüne kadar yüzlerce müşterimizin iş verimliliğini arttıran çözümler gelişirdik. Yazıcılarına, fotokopi makinelerine uygun sarf malzemelerinin belirlenmesinde, temin edilmesinde destek verdik.

Toner Kartuş Sarf Malzemeleri
Yazıcılar, fotokopi makineleri ofislerde, evlerde, işyerlerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Kimi zaman bütün bir işlemenin yük bu cihazlarda olabilir. Yazıcı, fotokopi makinesi gibi ürünlerin baskı verebilmesi için ise sarf malzemelerine gereksinimi vardır. Başta toner ve kartuş olmak üzere bu tür sarf malzemeleri, şirketler tarafından her cihaz modeline uygun üretilir. Dolayısıyla her markanın toneri, kartuşu her yazıcısında kullanılamaz. Kimi zaman sarf malzemesi maliyetlerini azaltmak için kalitesiz kartuş dolumu, muadil ürün kullanımı yapılsa da bunlar pek çok riski de beraberinde getirebilir. Uzun vadede daha büyük sorunlar oluşturabilir.

Kalitesiz Toner Kullanımının Olası Zararları
Kartuş, toner ve diğer sarf malzemelerinin seçimi, cihazlarınızın performansını doğrudan etkiler. Bu yüzden kalitesiz toner kullanımında olası zararlarla karşılaşmanız muhtemeldir:

• Kalitesiz dolumlarda ilk uygulama anında orijinal toner tozu bir miktar bulunur. Bu yüzden ilk aldığınız baskılarda yazıcınız orijinal toneri kullanır. Bu da baskı kalitesinde belirgin bir bozulma oluşturmaz. Fakat zaman içinde orijinal olmayan toner tozu devreye girdiğinde baskı kalitesinde, baskı renklerinde bozulmalar meydana gelmeye başlayabilir.

• Toner tozunun yapısı, atık toner ve toner beslenme sistemine uyumlu olması gerekir. Aksi taktirde tıkanmalar, mekanik kilitlenme sorunları oluşturur. Bu, doğrudan cihazlarınızın işleyişini, kullanım ömrünü ve kalitesini etkiler. Daha büyük sorunlar ve masraflarla karşı karşıya bırakabilir.

• Toner tozlarının erime dereceleri farklıdır. Orijinal tonerlerde bu derece standart olsa da muadillerde değişiklik gösterir. Bu da cihazlarınızda fixaj sorunlarına yol açabilir, ısıtıcı bölmesinde sıkışmalara, yapışmalara, hasarlara sebep olabilir.

• Kalite standartları dışında üretilen tonerlerde toz miktarı, toz niteliği çeşitlilik gösterir. Bunun sonucu her tonerin kullanım süresinde, buna bağlı olarak da renk tonlarında farklılıklar oluşabilir. Beklenmedik anda sizi zorda koyabilir.

• Baskılarda standardı yakalamak sorun olabilir. Bu yüzden bozuk baskılar gereksiz kağıt masrafları, zaman israfı ve enerji kaybına yol açabilir.

• Kalitesiz ve muadil kartuş toner kullanımı yazıcılarınızın garanti dışı kalmasına neden olabilir. Onarım maliyetlerinin artmasına yol açabilir.

Profesyonel Sarf Malzemeleri Hizmeti
Firma olarak toner ve kartuş gibi sarf malzemeleri konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz alanda bugüne kadar yüzlerce müşterimizin iş verimliliğini arttıran çözümler gelişirdik. Yazıcılarına, fotokopi makinelerine uygun sarf malzemelerinin belirlenmesinde, temin edilmesinde destek verdik. Her geçen gün daha geniş kitleye ulaşmak ve ayrıcalıklı dünyamızı genişletmek arzusundayız. Bu yüzden bize sormadan yazıcılarınınız için sarf malzemesi tercihinde bulunmamanızı öneriyoruz.
Firma olarak sunduğumuz ayrıcalıklardan birisi uzun ömürlü ürünlerdir. Sunacağımız toner ve kartuşlar bozulmadan devam eden baskı kalitesi sunar. Renk tutarlılığı oluşur ve baştan sona ayrı renk kalitesinde baskı almaya devam edersiniz.
Ürünlerimiz yazıcılarınızın mekanik sistemiyle %100 uyumludur. Bu sayede yazıcılarınızın zarar görmesi gibi bir risk olmaz ve aynı zamanda cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatmış olursunuz. Her tonerinizin, tankınızın toz seviyesinin ve kalitesinin birbiriyle aynı olması sayesinde baskı kaliteniz yüksek olur. Daha az kullanıcı müdahalesine gerek kalır. Uzun kullanım ömürleri sayesinde cihazlarınızın onarım maliyetlerinde düşüş olur ve en iyi fiyat performansı ile karşılaşırsınız.

Yazıcı üretici şirketler hatalı sarf malzemesi kaynaklı arızaları garanti dışı tutarlar. Bu yüzden yanlış ya da hatalı sarf malzemesi kullanmanız cihazlarınızın garanti hizmetlerinde aksamalara neden olur. Oysa bizler bu konuda hassasiyetle yaklaşıyor, cihazlarınızın garantisini bozacak çözümlerden uzak duruyoruz. Hizmetlerimizi de garantili olarak veriyoruz. Uygun fiyat avantajlarımızla toner, kartuş gibi sarf malzemesi tedariklerimizde bütçe dostu çözümler geliştiriyoruz.