Yerinde Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Çözümleri
Firmamız hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılar için teknik servis çözümleri sunmaktadır. Teknik servis hizmetlerimiz notebook ya da masaüstü bilgisayarların anakart, monitör, ekran kartı, sabit disk gibi donanımsal veya Windows çökmesi, işletim sistemi bozulması, virüs bulaşması, bilgisayar sistemlerinin yavaşlaması gibi sorunlarda devreye girmektedir. Dolayısıyla bilgisayarlarınızın modeli, türü, markası her ne olursa olsun, sorunu neyden kaynaklı olursa olsun bizden destek alabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte yerinde hizmet verdiğimiz gibi servisimizde de çözüm üretiyoruz.
Bilgisayarlar bireysel kullanıcılar ve işletmeler için hayatın vazgeçilmezidir. Çoğu işletmenin iş yükünün büyük kısmı bilgisayarlar üzerinden yürütülmekte, veriler, kaynaklar, belgeler, arşivler tamamen bilgisayar üzerinden kontrol edilmektedir. Bu da bilgisayarların çoğu zaman mesai saatleri boyunca ya da günün büyük bir kısmında açık kalmasına neden olmaktadır. Bütün her şey gibi bilgisayarlarda da zaman zaman sorunlar oluşmakta, bu sorunlar kimi zaman bilgisayarların yavaşlamasına neden olurken kimi zaman tamamen kullanılamaz hale dönüşmesini sağlamaktadır. Alanında uzman ekibimiz tam da bu noktada devreye girmeyi başarmaktadır.

Bilgisayarlarla ilgili her konuyu kapsayan çözümlerimiz arasında veri kurtarma gibi hayati detaylar vardır. Veriler, bir işletmenin bütün bir geçmişi, bir kullanıcının hatıraları, geleceğe dönüş işleri olabilir. Dolayısıyla bilgisayarlara girdi olarak yüklenen her şey veridir. Çeşitli nedenlerden dolayı veriler zarar görebilir. Bunlar işin uzmanının başarısına göre belli bir noktaya kadar kurtarılabilir. Profesyonel ekibimiz bilgisayarlarda, harici disklerde, flaş belleklerde ve diğer depolama aygıtlarındaki verilerin kurtarılmasında yardımcı olmaktadır.

Teknik Servis Çözümleri
Teknik servis çözümleri çevre birimlerinde de geçerlidir. Özellikle yazıcı tamir çözümleri en çok duyulan ihtiyaçtır. Yazıcılar bilgisayarlarla birlikte en sık kullanılan çevre birimleri olup baskı almaya yarar. Fakat zaman zaman yazıcılarda donanımsal ve yazılımsal sorunlar oluşur. Ekiplerimiz marka ve modeli fark etmeksizin yazıcılar için de teknik servis desteği sağlamaktadır.
Her ne kadar servis çözümlerine illaki bilgisayarlar kullanılamaz hale geldiğinde başvurulduğu düşünülse de durum pek de öyle değildir. Bilgisayar bakım hizmetleri sayesinde daha büyük sorunların çıkması önlenebilir. Eğer periyodik bakım hizmeti alır ve bilgisayarlarınızı düzenli olarak bakıma sokarsanız beklenmedik anda bilgisayarlarınızda sorunlarla karşılaşma riskinizi en aza indirmiş olursunuz. Hasar gören donanımları düzettirir, güncellemelerin yapılmasını sağlar ve bilgisayarlarınızın en yüksek performanslarıyla çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Olası yüklü arıza masraflarını en aza indirebilir, çalışmanız sırasında bilgisayarlarınızın sizi yarı yolda bırakabileceği kaygısı taşımazsınız. Bütün bu hizmetleri isterseniz periyodik bakım anlaşması ile de alabilirsiniz. Teknik servis çözümlerimiz kapsamında işletim sistemleri kurulumları, güncelleştirmeleri, sunucu kurulumları, yapılandırılmaları, donanım güncelleştirmeleri, virüs taraması ve program güncellemeleri, ofis programları satış ve kurulumları, grafik programları satış ve kurulumları, çevre birimlerine dair bakım ve onarımlar ile çok daha fazlası yapılabilmektedir.

Teknik Servis Ücretleri
Teknik servis çözümlerinde akla gelen ilk konulardan birisi teknik servis ücretleri olsa da bu konuda standart bir ücretlendirme belirlemek zordur. Çünkü her işlemin detayı farklı olup kullanılacak ekipmanlar, yazılımlar, işçilik, tamir süresi, bakım süresi, yedek parça ücretleri teknik servis ücretlerinin farklı olmasına neden olmaktadır. Uzman kadromuz bu alanda gerekli ön incelemeler neticesinde yapılması gerekenleri ve işlem ücretlerini belirlemekte, onayınıza sunmaktadır. Onayınız olmadan hiçbir işlem yapılmamakta, bu da sürpriz fiyatlarla karşılaşma riskini ortadan kaldırmaktadır. Çözümlerimiz daime en uygun fiyat avantajıyla olmakta, kalite daima ekonomik fiyat avantajlarıyla buluşturularak tarafınıza sağlanmaktadır. Her biri sertifikalı, uzman, işini özveriyle yapan ekibimizce hızlı ve güvenli sonuçlar üretilmektedir.