YAZICI SERVİSİ

Yazıcılar günlük hayatta oldukça sık kullandığımız hayatımızı kolaylaştıran makinelerdir. Her elektronik alette olduğu gibi yazıcılarda arıza nedeni ile zaman zaman yazıcı servisine gönderilebilir. Yazıcı arızaları, bir ofisin günlük çalışması üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Arızalı Yazıcı Servisi Hizmetleri

Bir yazıcı arızası, bir şirketin iş akışında ve üretkenliğinde sorunlara neden olabilir. Yazıcılar yoğun kullanılan cihazlardan olup bu cihazların aşırı kullanımı sonucu zaman zaman arızalar meydana gelmektedir.

İLS Bilgisayar Olarak Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

İLS Bilgisayar olarak pek çok yazıcı arızası vakasına müdahale ettik ve onarımlarını gerçekleştirdik. Tecrübelerimizden yazıcı tamiri ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizde faydalanabilir.

Lokasyon olarak İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren İLS Bilgisayar yazıcı arızalarınız için de yanınızda.

Yazıcı Bakım Hizmeti

Yazıcınıza bakım yapılması yazıcınızın ömrünü uzatacağından ihmal edilmemesi gereken bir hizmettir. İster tek seferlik ister uzun süreli anlaşmalar ile yazıcılarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Yazıcı Çevrimdışı Görünüyor Problemi

Yazıcınız çevrimdışı görünüyor ise yazıcı ayarlarından yazıcıyı manuel olarak çevrimdışı yapmadığınızdan emin olmanız gerekir. Ayrıca yazıcı ile bilgisayar arasında usb bağlantısının da kontrol edilmesi gerekebilir. Yazıcınız bir network yazıcısı ise LAN bağlantı ayarlarının doğru yapılandırılıp yapılandırılmadığı ve kablolarının doğru takıldığından emin olmanız gerekmektedir. Yerinde yazıcı servis işlemlerimiz ile biz size tüm bu konularda yardımcı olabilir ve sorunlarınızı giderebiliriz.

Yazıcı Kağıt Sıkıştırma Hatası

Yazıcınız sıklık ile kağıt sıkıştırıyor ise bu yazıcınızın kağıt alma lastiğinin görevini yerine getiremediğinin göstergesi olabilir. Ayrıca toner ve fırın ünitesi de kağıt sıkıştırma arızasına neden olabilmektedir. Bizim ile iletişime geçerek yazıcının marka modelini ileterek yazıcı servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yazıcı Sarf Malzemesi Tedariki

Yazıcınız için kullanmış olduğunuz kağıt, toner, kartuş, mürekkep ve nokta vuruşlu yazıcınızda kullanmış olduğunuz şeritlere varıncaya kadar bütün sarf ihtiyaçlarınız İLS Bilgisayar bünyesinden satın alabilirsiniz.

Kaliteli orijinal ve muadil tonerlerin kullanımı yazıcınızın uzun ömürlü kullanılması açısından önemli olduğundan kalitesinden emin olmadığınız ürünleri yazıcılarınızda kullanmayınız.

Yazıcı Silik Yazma Problemi

Yazıcının çıktılarda silik yazma problemi genellikle iki nedenden kaynaklanır. Birinci neden yazıcıda kullanılan tonerin drum arızasından kaynaklanan toner tozunu yeterince fırına ulaştıramama sorunu diğeri ise fırın ünitesinde aşırı kullanımdan kaynaklı fuser film parçalanmasından kaynaklanır. Bu sorunlar İLS Bilgisayar bünyesinde yazıcı tamiri biriminin uzman personeli aracılığı ile kolaylık ile giderilebilir.

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren  İLS Bilgisayar teknik servisine arızalı yazıcılarınızı güvenle yazıcı servisine emanet edebilir ve onarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.