adisyon programı

Adisyon Programı

Adisyon Programı, sektör bazlı geliştirilen modern yazılım sistemleridir. Adisyon sistemleri sayesinde garsonlar ellerindeki tabletler ile ya da sabit satış noktalarından gelen müşteri siparişlerini anlık olarak alabilirler. Alınan siparişler işletmenin ilgili bölümünde bulunan sipariş takip ekranda anında görüntülenir.

Adisyon Sistemi Nedir?

Adisyon Programı Restoran ve kafe gibi işletmelerde iş takibini kolaylaştırmak için geliştirilmiş olup,  donanım ve yazılım entegrasyonunun sağlanması ile genel olarak Adisyon Sistemi olarak anılır.

Gıda sektörü, diğer sektörlerden farklıdır. Gıda sektöründe hizmet eden işletmelerin müşterilerine en iyi ve en sağlıklı gıda ürünlerini hatasız ve hızlı şekilde ulaştırmaları müşteri memnuniyetini artırır. Bunu sağlayabilmek için çeşitli ARGE çalışmalarını sürekli olarak yapılmaktayız.

Üretimden müşteriye sunuma kadar geçen sürecin nasıl daha hızlı ve sağlıklı yapılabileceğine dair gelişmeye devam ediyoruz. Adisyon programları bunu oldukça iyi sağlamakta.

Halen kağıt kalem ile müşterilerinizden sipariş alıyorsanız bahsettiğimiz bu süreçlerin hiçbirine tam anlamı ile hakim olamayacağınız anlamına gelir. İnsan hatasından arındırılmış sipariş işleme ve takip sistemlerine biran önce geçmenizi öneriyoruz.

İster masalara servis, isterseniz paket servis sistemler olsun, adisyon sistemi işletmenizin isteklerine uygun olarak yapılandırılabilir. Siz ils Bilgisayar ile iletişime geçin gerisini bize bırakın.

Restoran Programı ile Yapılabilecekler

Restoran Adisyon Programı sayesinde alınan siparişler ve açılan masalar ana ekran tarafından anlık olarak takip edilebilir. Garson ve masa bazındaki bütün hareketler en ince detaylarına kadar takip edilebilir.

Müşterilere ait hesap detayları, garson el terminali veya merkezi kasa tarafından anında görüntülenerek tahsilat gerçekleştirilebilir. Bu durum işlerin hızlı ve takip edilebilirlik oranının oldujça yüksek olmasına katkı sağlar. Bütün bunlar sayesinde çalışan performansı da bir çok farklı kriterde değerlendirilebilir.

Adisyon Sistemlerinin İşletmenize Kazandıracakları

Restoran otomasyon sistemlerini kullanarak elde edebileceğiniz faydalar oldukça fazladır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Kasa hareketlerini görme,
  • Personel verimliliğini ölçme,
  • Stoklarınızdaki artış ve azalışları izleme,
  • Hizmet kalitesinin ne durumda olduğunu görme,
  • Siparişlerinizi takip etme,
  • Cironuzu takip etme,
  • Mutfak ve salon arasındaki iş emirlerini düzenleme.

İLS Bilgisayar Olarak İşletmenizi Geleceğe Taşıyalım

Teknik Servis deneyimlerimizden de belirtebiliriz ki adisyon programı sayesinde işletmenizin sipariş, satış ve üretim süreçlerinin tamamını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Merkezi İstanbul Ümraniye olan firmamız, işletmeniz için en doğru programının belirlenmesinde, kurulmasında ve kullanılmasında destek sunmaktadır.